ÖVRIGT / Diverse / Humidor 15763470
nr 1576 3470
Humidor
Valnöt. Längd: 38 cm, djup: 23 cm, höjd: 16 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:34:15
100 kr
150 kr
200 kr